#HakçaÖzgürce
Özgür Üreten’e, sahadan tam destek

Özgür Üreten’e, sahadan tam destek

118 Kişi okudu

Ümraniye Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Özgür Üreten, esnaf, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra partisinin mahalle emekçilerinden de yoğun ilgi ve destek görüyor.

Türkiye yerel seçimlere odaklandı. 31 Mart 2024’te sandık yeniden kurulacak. Bu seçimde iktidar ve muhalefet açısından en büyük rekabet İstanbul’da yaşanacak. İBB kadar ilçe belediyeleri açısından da mücadele kritik olacak. İstanbul’da en dikkat çeken ilçelerin başında Ümraniye geliyor.

Ümraniye’de belediye başkan aday adaylığını ilk açıklayan CHP Ümraniye Belediye Meclis Üyesi, İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Özgür Üreten, esnaf, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra partisinin mahalle emekçilerinden de yoğun ilgi ve destek görüyor.

Belediye Başkan aday adaylık sürecini yoğun bir tempoyla sürdüren Mehmet Özgür Üreten, mahallelerde partisinin mahalle emekçileriyle bir araya geliyor. Geçtiğimiz günlerde Topağacı, Dumlupınar, İstiklal, Necip Fazıl, Atakent, Parseller ve ⁠Huzur mahallelerinde parti emekçileriyle buluşan Özgür Üreten, Ümraniye’ye dair projelerini ve görüşlerini paylaşarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Özgür Üreten, aday adaylık sürecinde yaptığı saha çalışmalarına ilişkin şunları söyledi:

“Gönülden gönüle geçen çok keyifli sohbet ortamları için çok teşekkür ediyorum. Birçok mahallede esnafımızla, iş dünyamızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya gelerek şehrin nabzını tuttuk, dertlerini dinledik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Birçok mahallede partimizin mahalle emekçileriyle toplantılar yaptık. Altyapıdan imara, eğitimden sağlığa, spora varıncaya kadar çeşitli konularda projelerimizi ve görüşlerimizi paylaştık. Belediye meclis üyesi olarak yapmış olduğumuz çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Daha sonra da partili emekçilerimizin sorunlarını dinledik, sorularını cevapladık.” dedi.