#HakçaÖzgürce
Özgür Üreten, yeni yıl için kutlama mesajı yayımladı

Özgür Üreten, yeni yıl için kutlama mesajı yayımladı

126 Kişi okudu

CHP Ümraniye Belediye Başkan aday adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Özgür ÜRETEN, yeni yıl için kutlama mesajı yayımladı.

Özgür Üreten, “Yeni bir yıl, hepimiz için yeni umutlar, yeni hayaller ve yeni başlangıçlar ifade eder. 21. Yüz yılın ilk çeyreğini bitirmeye yaklaştığımız, Cumhuriyetimizin II. Yüzyılının ilk yeni yılının başında önümüzdeki günler de ülkemizin geleceğini belirleyecek yepyeni günler olacaktır.

Ülkemiz ve halkımız çok zor zamanlardan geçiyor olsa da geleceğe umutla bakmaktan asla ve asla vazgeçmeyeceğiz. Çünkü bizler, en karanlık zamanlarda dahi imkânsız denilen hayallerin gerçeğe dönüştüğü şanlı bir tarihe, mücadele gücü yüksek bir ulusa, azim ve kararlılığı sayesinde mucizeler yaratmayı başarabilen bir halkın fertleriyiz.   

Bu zor zamanları da hep birlikte aşacak, çalışan ve üreten, hakça kazanan, halkıyla bölüşen bir toplum olmaktan asla vazgeçmeyen,  emek, özgürlük, demokrasi ve adalet mücadelesine devam ederek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize hedef gösterdiği aydınlık yarınlara ülkemizi hep birlikte taşıyacağız.

Bu duygularla bir evladı olmaktan her zaman gurur duyduğum tüm Ümraniyeli hemşerilerimin yeni yılını kutlar, 2024 yılının ulusumuza huzur ve mutluluk getirmesini dilerim” dedi.